Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žádost o provedení inspekčního měření hluku ve Volyni

 

Vážení,
tímto dopisem Vás žádám o provedení inspekčního měření hluku v ochranném pásmu mé nemovitosti ve Volyni č.p.10     

 

Důvod:
            po dostavbě větrné farmy v „Kryštofovy Hamry“ v roce 2007 je v obci v době vanutí větrů západních a severozápadních směrů , což je převažující směr vanoucí většinu roku, slyšet hluk jež produkují stroje větrné farmy (VtE). Současně umístěné VtE jsou cca 2100m od prvních obydlí obce.
 
            Na úřední desce obce Kryštofovy Hamry jsem se dočetl, že bylo vydáno rozhodnutí k umístění stavby "Kryštofovy Hamry II". Jsem přesvědčen, že už dnes farma "Kryštofovy Hamry", za podmínek jež jsem uvedl výše, produkuje hluk, který přinejmenším překračuje noční limit tj. 40dB.
 
            Vzhledem k této stavbě a plánované mohutné výstavbě dalších větrných farem, například „VF Kryštofovy Hamry – Výsluní“, VF Podmilesy nebo nejnovější zájmy firmy Renewables ale především „Větrného parku Chomutov“ jehož stroje jsou navrženy ve vzdálenosti necelých 600m!!! od prvních obydlí obce Vás tímto žádám, aby moje nemovitost byla zahrnuta do měřících bodů a bylo zde provedeno měření, které je dle bodu 8. B,C,D nařízeno v souvislosti s vydáním rozhodnutí o umístění stavby "Kryštofovy Hamry II".
 
           
            Předem děkuji za vstřícnost a kladné vyřízení.
 
 
                                                           S pozdravem Pavel Hložek, Volyně č.p.10
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář