Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dopis se žádostí o provedení měření hluku.

Dnes, 23.2.2012 jsme ve spolupráci s Pavlem Hložkem opět požádali KHS Chomutov o provedení inspekčního měření hluku v obci Volyně.

Ačkoli jsme o první měření žádali už před více než rokem dosud měření nebylo provedeno. KHS to nejdříve odmítala s tím, že ti, kdož nemají svoji nemovitost zkolaudovánu k trvalému bydlení, nemohou o toto žádat a nejsou žádným zákonem chráněni před vlivem hluku. 

Po nějakém čase jsme se prostřednictvím pana Derinka z Nové vísky u  Domašína přeci jenom na nějakém měření dohodli, nicméně KHS ho oddaluje s tím ,že ho může provést jen akreditovaná laboratoř a že není jednoduché vystihnout ty správné podmínky. To je sice pravda, nicméně za celou dobu se o to KHS ani nepokusila.

Nyní dostala novou žádost,která formálně splňuje všechny požadavky,které si klade, tedy: nemovitost zkolaudovaná k trvalému bydlení, majitel rovněž přihlášený k trvalému bydlení, navíc, v souvislosti s Rozhodnutím o umístění stavby VF Kryštofovy Hamry II je toto měření KHS přímo nařízeno, žádost jsme tedy takto formulovali a požádali aby byla Pavlova nemovitost zařazena do měřících bodů tohoto měření.

Jsme velice zvědavi na výsledek. Zároveň budeme provádět naše měření, které sice nemůže být bráno jako plnohodnotné ale přesto je to měření a pokud ho bude chtít někdo zpochybnit, může to věrohodně udělat jen jiným měřením.

                                                                                        V.Šťastný

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář