Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stanovisko o.s. Krušno ke společnému jednání o návrhu územního plánu Domašín

Stanovisko o.s. Krušno ke společnému jednání o návrhu územního plánu Domašín

Obec Domašín se sídlem v Louchově

Louchov 20

431 51 Domašín

 

Občanské sdružení Krušno

člen sdružení Unie pro krajinu

431 83 Výsluní 147

IČO: 22854428

 

Stanovisko o.s. Krušno ke společnému jednání o návrhu územního plánu Domašín

 

Dne 14.11.2012 bylo Obcí Domašín, jako pořizovatele ÚP Domašín oznámeno společné jednání o návrhu předmětného ÚP. Termín byl stanoven na 12.12.2012 od 10.00 hod. v zasedací místnosti obecního úřadu pořizovatele.

 

Obec Domašín v danný den a hodinu zahájení nezpřístupnila zasedací místnost úřadu, která ani nebyla připravena k tomuto jednání. Všichni přítomní se tísnili v malé kanceláři obecního úřadu, kde nebyl ani dostatečný počet židlí pro přítomné, natož místo pro řádné jednání.

Nikdo ze zastupitelů obce, jako pořizovatele ÚP a navrhovatele termínu tohoto jednání nebyl přítomen, nebyly přístupné potřebné dokumenty, zazněl pouze návrh o nahlížení do dokumentů v počítači. Vzhledem ke zjištěným nedostatkům uvedených v návrhu předmětného ÚP pramenící očividně z neznalosti situace a nedostatku informací a podkladů pro zpracovatele, byla přítomnost starostky obce, jako pověřené osoby k této činnosti, přinejmenším žádoucí. Nebylo možné tyto nedostatky uvést na pravou míru a společně je tak projednat a řešit. Do 10.15 hod. se nikdo z přítomných neujal řádného zahájení a řízení tohoto jednání. V 10.15 hod. zástupci o.s.Krušno toto jednání pro bezpředmětnost a nevhodné podmínky pro jednání, opustili.

 

Občanské sdružení Krušno, které je řádně přihlášeno jako účastník těchto řízení, kdy jeho zástupci byli rovněž v danný den a hodinu přítomni, z výše uvedených důvodů požaduje vyhlášení nového termínu tohoto jednání. Pokud vznikly jakékoliv závěry nebo zápis z tohoto jednání, tyto požadujeme anulovat neboť toto jednání nebylo řádně v dannou dobu zahájeno a ani vedeno.

 

Výsluní dne 13.12.2012

 

Za o.s. Krušno:

 

Místopředseda o.s. Václav Derinek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář