Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktivní petice proti výstavbě větrných elektráren

 

petice.jpg

Vážení návštěvníci těchto stránek a milovníci Krušných hor.

Dne 5.7.2013 vznikla ve Volyni při koncertu Hřbitovní fest  - stop vrtulím podpisová petice v klasické, psané podobě. Přímo na koncertu se připojilo svými podpisy více jak 200 návštěvníků a s naší činností sympatizujících obyvatel. Vzhledem k tomu, že řada obecních zastupitelstev obcí v okolí, nadřízených rozhodujících orgánů státní správy berou naše připomínky téměř jako názory jednotlivců (a podle toho také s námi jednají), přinásíme nyní hlavičku této petice.

Ti z Vás, kteří nás chtějí alespoň touto formou podpořit, připojte se k nám, k této petici, svým komentářem k tomuto příspěvku, kde uvedete své jméno, příjmení a adresu.

Děkujeme

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Lucie Engelová, Chomutov - Souboj mezi pomíjivostí a překonáním pomíjivosti

Větrné elektrárny jsou u nás nulovým zdrojem a nulovou náhražkou za současný zdroj energie. Není opodstatnění jejich výstavby ani využití. Jsou devastátory kulturního a přírodního bohatství a dědictví NAŠICH ČESKÝCH KRUŠNÝCH HOR. Je smutné, že jsou mezi námi stále TI lidé, kteří propadli fámě, že jsou chytří či snad mocní, protože mají peníze, a tak si myslí, že můžou vše. Moc = pomíjivost, Peníze = pomíjivost, Rozum = překonávání pomíjivosti, Tolerance a porozumění = překonávání pomíjivosti, Pochopení = překonání pomíjivosti.
Realita je proměnná, která je rovnítkem, ale váhy jsou unaveny z pouhé pomíjivosti, která je již dlouho nudná až k trapnosti, ba i smíchu.